Vanilla Laser

+48 730 779 797

Witaj!

O nas

Instytut Kosmetologii Estetycznej VANILLA LASER to nowoczesne i przyjazne miejsce, które powstało w 2013 roku. Głównym celem Instytutu jest poprawienie jakości oraz komfortu życia naszych Klientów.

Aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty, oddajemy do Państwa dyspozycji tylko innowacyjny, skuteczny i bezpieczny sprzęt medyczny posiadający certyfikaty jakości.

Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą.

COCO CHANEL

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz Instytut będą Państwo usatysfakcjonowani nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.

0 +
Lat doświadczenia
0 K
Zadowolonych klientek
0 %
Zadowolenia

Profesjonalizm

Dlaczego my?

Wszystkie zabiegi oferowane przez VANILLA LASER wykonywane są przez dyplomowanych kosmetologów posiadających doświadczenie oraz szeroką wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Konsultacje

Przed rozpoczęciem serii zabiegów zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której wysłuchamy jakie Państwo mają oczekiwania i potrzeby, wyczerpująco poinformujemy o przebiegu zabiegów oraz zakwalifikujemy do ich przeprowadzenia.

zawsze do twojej dyspozycji

poznaj nas
Katarzyna
Kosmetolog
Aleksandra
Kosmetolog
Previous
Next

Zobacz sama

Co mówią o nas nasze klientki
Bardzo profesjonalna instytucja, jestem bardzo bardzo zadowolony z zabiegów. Szczególnie ważna jest wielka troska o klientów - bardzo dokładna ankieta przed zabiegiem dotycząca wszelkich możliwych przeciwwskazań. Zabiegi wykonywane profesjonalnie, starannie i z dużym zaangażowaniem.
Radosław
7 miesięcy temu Wykupiłam cały pakiet zabiegów na depilację nóg laserem Vectus. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonanych usług oraz efektów jakie udało się nam uzyskać. Panie pracujące tam przemiłe i chętnie dzielą się wiedzą, zabiegi wykonane starannie i dokładnie. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce każdemu, kto zastanawia się nad depilacją laserem, bo naprawdę warto 😉
Magdalena
Serdecznie polecam to miejsce, jestem bardzo zadowolona z zabiegów, ja wykonywałam endermologię i efekty są świetne. Dziękuję drogie Panie za wasze podejście oraz wiedzę. Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam!
Monika

sprawdź najpopularniejsze zabiegi

nasze bestsellery

Bikini częściowe

219 zł

Pakiet 6 zabiegów – 1 117 zł, Pakiet 8 zabiegów – 1 402 zł,

Pachy

219 zł

Pakiet 6 zabiegów – 1 117 zł, Pakiet 8 zabiegów – 1 402 zł,

Łydki

279 zł

Pakiet 6 zabiegów – 1 423 zł, Pakiet 8 zabiegów – 1 786 zł,

Wąsik

109 zł

Pakiet 6 zabiegów – 556 zł, Pakiet 8 zabiegów – 698 zł,

Skontaktuj się z nami

© Vanilla Laser 2023, All Rights Reserved.